Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Ulusal 2018

On Approximate Solution of the Euler-Bernoulli Beam Equation via Galerkin Method

Yeşim Akbulut

Erzincan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi Cilt 11 · Sayı 2 · ss. 341–346 · 01.08.2018

Atıf için künye

Akbulut, Y. (2018). On Approximate Solution of the Euler-Bernoulli Beam Equation via Galerkin Method. Erzincan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, 11(2), 341–346.

BibTeX
@article{akbulut2018-74524,
  author = {Akbulut, Yeşim},
  title = {On Approximate Solution of the Euler-Bernoulli Beam Equation via Galerkin Method},
  journal = {Erzincan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi},
  year = {2018},
  volume = {11},
  number = {2},
  pages = {341--346},
  issn = {1307-9085},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/74524-on-approximate-solution-of-the-euler-bernoulli-beam-equation-via-galerkin-method}
}