Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2015

Some new properties on soft separation axioms

Abdullah Kopuzlu, ORHAN GÖÇÜR

Annals of Fuzzy Mathematics and Informatics Cilt 9 · ss. 421–429 · 01.03.2015

Atıf için künye

Kopuzlu, A., & GÖÇÜR, O. (2015). Some new properties on soft separation axioms. Annals of Fuzzy Mathematics and Informatics, 9, 421–429.

BibTeX
@article{kopuzlu2015-74252,
  author = {Kopuzlu, Abdullah and GÖÇÜR, ORHAN},
  title = {Some new properties on soft separation axioms},
  journal = {Annals of Fuzzy Mathematics and Informatics},
  year = {2015},
  volume = {9},
  pages = {421--429},
  issn = {2093-9310},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/74252-some-new-properties-on-soft-separation-axioms}
}