Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2009

On polynomials of K(2,n) torus knots

Abdullah Kopuzlu, Abdulgani ŞAHİN, Tamer Uğur

Applied Mathematical Sciences Cilt 3 · ss. 2899–2910 · 01.12.2009

Atıf için künye

Kopuzlu, A., ŞAHİN, A., & Uğur, T. (2009). On polynomials of K(2,n) torus knots. Applied Mathematical Sciences, 3, 2899–2910. https://www.scopus.com/inward/record.uri?partnerID=HzOxMe3b&scp=77950992079&origin=inward

BibTeX
@article{kopuzlu2009-74149,
  author = {Kopuzlu, Abdullah and ŞAHİN, Abdulgani and Uğur, Tamer},
  title = {On polynomials of K(2,n) torus knots},
  journal = {Applied Mathematical Sciences},
  year = {2009},
  volume = {3},
  pages = {2899--2910},
  issn = {1312-885X},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/74149-on-polynomials-of-k2n-torus-knots}
}