Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2025

Notes on the tangent bundles over $F$-Kählerian manifolds

NOUR ELHOUDA DJAA, Aydın Gezer, Abderrahim Zagane

CARPATHIAN MATHEMATICAL PUBLICATIONS Cilt 17 · Sayı 2 · ss. 550–564 · 01.12.2025
DOI ile aç

Atıf için künye

DJAA, N. E., Gezer, A., & Zagane, A. (2025). Notes on the tangent bundles over $F$-Kählerian manifolds. CARPATHIAN MATHEMATICAL PUBLICATIONS, 17(2), 550–564. https://doi.org/10.15330/cmp.17.2.550-564

BibTeX
@article{djaa2025-73713,
  author = {DJAA, NOUR ELHOUDA and Gezer, Aydın and Zagane, Abderrahim},
  title = {Notes on the tangent bundles over $F$-Kählerian manifolds},
  journal = {CARPATHIAN MATHEMATICAL PUBLICATIONS},
  year = {2025},
  volume = {17},
  number = {2},
  pages = {550--564},
  issn = {2075-9827},
  doi = {10.15330/cmp.17.2.550-564},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73713-notes-on-the-tangent-bundles-over-f-kahlerian-manifolds}
}