Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2010

On the geometry of tangent bundles with the metric II + III

Aydın Gezer, Ömer Tarakcı, A.A. SALIMOV

ANNALES POLONICI MATHEMATICI Cilt 97 · Sayı 1 · ss. 73–85 · 01.12.2010
DOI ile aç

Atıf için künye

Gezer, A., Tarakcı, Ö., & SALIMOV, A. (2010). On the geometry of tangent bundles with the metric II + III. ANNALES POLONICI MATHEMATICI, 97(1), 73–85. https://doi.org/10.4064/ap97-1-6

BibTeX
@article{gezer2010-73706,
  author = {Gezer, Aydın and Tarakcı, Ömer and SALIMOV, A.A.},
  title = {On the geometry of tangent bundles with the metric II + III},
  journal = {ANNALES POLONICI MATHEMATICI},
  year = {2010},
  volume = {97},
  number = {1},
  pages = {73--85},
  issn = {0066-2216},
  doi = {10.4064/ap97-1-6},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73706-on-the-geometry-of-tangent-bundles-with-the-metric-ii-iii}
}