Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2019

ON THE DOUBLE PELL SEQUENCES

ÖMÜR DEVECİ, Erdal Karaduman

ROMAI J., v.15, no.1(2019), 37{44 Cilt 1 · Sayı 15 · ss. 37–44 · 01.01.2019

Atıf için künye

DEVECİ, Ö., & Karaduman, E. (2019). ON THE DOUBLE PELL SEQUENCES. ROMAI J., v.15, no.1(2019), 37{44, 1(15), 37–44. https://rj.romai.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=1

BibTeX
@article{deveci2019-73578,
  author = {DEVECİ, ÖMÜR and Karaduman, Erdal},
  title = {ON THE DOUBLE PELL SEQUENCES},
  journal = {ROMAI J., v.15, no.1(2019), 3744},
  year = {2019},
  volume = {1},
  number = {15},
  pages = {37--44},
  issn = {2065-7714},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73578-on-the-double-pell-sequences}
}