Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2009

(alfa, lamda)_p Neighborhood for Certain Class of Multivalent Functions

Fatma Sağsöz, SHIGEYOSHI OWA, MUHAMMET KAMALİ

PanAmerican Mathematical Journal Cilt 19 · ss. 35–46 · 01.01.2009

Atıf için künye

Sağsöz, F., OWA, S., & KAMALİ, M. (2009). (alfa, lamda)_p Neighborhood for Certain Class of Multivalent Functions. PanAmerican Mathematical Journal, 19, 35–46. http://www.internationalpubls.com/PanAmerican

BibTeX
@article{sagsoz2009-73395,
  author = {Sağsöz, Fatma and OWA, SHIGEYOSHI and KAMALİ, MUHAMMET},
  title = {(alfa, lamda)_p Neighborhood for Certain Class of Multivalent Functions},
  journal = {PanAmerican Mathematical Journal},
  year = {2009},
  volume = {19},
  pages = {35--46},
  issn = {1064-9735},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73395-alfa-lamda-p-neighborhood-for-certain-class-of-multivalent-functions}
}