Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2017

SOLUTIONS FOR THE P(X)-LAPLACIAN WITH DEPENDENCE ONTHE GRADIENT

RABİL AYAZOĞLU, Sezgin Akbulut, EBUBEKİR AKKOYUNLU

Acta Universitatis Apulensis Cilt 52 · ss. 71–88 · 01.12.2017
DOI ile aç

Atıf için künye

AYAZOĞLU, R., Akbulut, S., & AKKOYUNLU, E. (2017). SOLUTIONS FOR THE P(X)-LAPLACIAN WITH DEPENDENCE ONTHE GRADIENT. Acta Universitatis Apulensis, 52, 71–88. https://doi.org/10.17114/j.aua.2017.52.07.

BibTeX
@article{ayazoglu2017-73307,
  author = {AYAZOĞLU, RABİL and Akbulut, Sezgin and AKKOYUNLU, EBUBEKİR},
  title = {SOLUTIONS FOR THE P(X)-LAPLACIAN WITH DEPENDENCE ONTHE GRADIENT},
  journal = {Acta Universitatis Apulensis},
  year = {2017},
  volume = {52},
  pages = {71--88},
  issn = {1582-5329},
  doi = {10.17114/j.aua.2017.52.07.},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73307-solutions-for-the-px-laplacian-with-dependence-onthe-gradient}
}