Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2004

A Fixed Point Theorem for Multifunctions in Banach Space

Murat Özdemir

Intern. Math. Journal Cilt 5 · ss. 347–352 · 01.01.2004

Atıf için künye

Özdemir, M. (2004). A Fixed Point Theorem for Multifunctions in Banach Space. Intern. Math. Journal, 5, 347–352.

BibTeX
@article{ozdemir2004-73235,
  author = {Özdemir, Murat},
  title = {A Fixed Point Theorem for Multifunctions in Banach Space},
  journal = {Intern. Math. Journal},
  year = {2004},
  volume = {5},
  pages = {347--352},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73235-a-fixed-point-theorem-for-multifunctions-in-banach-space}
}