Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2013

Convergence of a general ıteratıve scheme for three ınfınıte famılıes of unıformly quası lıpschıtzıan mappıngs ın convex metrıc spaces

SÜHEYLA ELMAS, Murat Özdemir

Advances in Fixed Point Theory Cilt 3 · ss. 406–417 · 01.01.2013

Atıf için künye

ELMAS, S., & Özdemir, M. (2013). Convergence of a general ıteratıve scheme for three ınfınıte famılıes of unıformly quası lıpschıtzıan mappıngs ın convex metrıc spaces. Advances in Fixed Point Theory, 3, 406–417.

BibTeX
@article{elmas2013-73233,
  author = {ELMAS, SÜHEYLA and Özdemir, Murat},
  title = {Convergence of a general ıteratıve scheme for three ınfınıte famılıes of unıformly quası lıpschıtzıan mappıngs ın convex metrıc spaces},
  journal = {Advances in Fixed Point Theory},
  year = {2013},
  volume = {3},
  pages = {406--417},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73233-convergence-of-a-general-iterative-scheme-for-three-infinite-families-of}
}