Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2007

On Common Fixed Points of Two Non self Nonexpansive Mappings in Banach Spaces

Hükmi KIZILTUNÇ, Murat Özdemir, Sezgin Akbulut

Chiang Mai Journal Of Science Cilt 34 · ss. 281–288 · 01.01.2007

Atıf için künye

KIZILTUNÇ, H., Özdemir, M., & Akbulut, S. (2007). On Common Fixed Points of Two Non self Nonexpansive Mappings in Banach Spaces. Chiang Mai Journal Of Science, 34, 281–288.

BibTeX
@article{kiziltunc2007-73212,
  author = {KIZILTUNÇ, Hükmi and Özdemir, Murat and Akbulut, Sezgin},
  title = {On Common Fixed Points of Two Non self Nonexpansive Mappings in Banach Spaces},
  journal = {Chiang Mai Journal Of Science},
  year = {2007},
  volume = {34},
  pages = {281--288},
  issn = {0125-2526},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73212-on-common-fixed-points-of-two-non-self-nonexpansive-mappings-in-banach-spaces}
}