Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2016

PARTIAL SUMS OF NORMALIZED DINI FUNCTIONS

İBRAHİM AKTAŞ, Halit Orhan

Journal of Classical Analysis Cilt 9 · ss. 127–135 · 01.12.2016
DOI ile aç

Atıf için künye

AKTAŞ, İ., & Orhan, H. (2016). PARTIAL SUMS OF NORMALIZED DINI FUNCTIONS. Journal of Classical Analysis, 9, 127–135. https://doi.org/10.7153/jca-09-13

BibTeX
@article{aktas2016-73128,
  author = {AKTAŞ, İBRAHİM and Orhan, Halit},
  title = {PARTIAL SUMS OF NORMALIZED DINI FUNCTIONS},
  journal = {Journal of Classical Analysis},
  year = {2016},
  volume = {9},
  pages = {127--135},
  doi = {10.7153/jca-09-13},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73128-partial-sums-of-normalized-dini-functions}
}