Makale
Tam Makale
Uluslararası
2017
Geometric properties of generalized Struve functions
Analele Stiintifice Ale Universitatii Al I Cuza Din Iasi-Serie Noua-Matematica
Cilt 2 · ss. 229–244 · 01.01.2017
Atıf için künye
Orhan, H., & YAĞMUR, N. (2017). Geometric properties of generalized Struve functions. Analele Stiintifice Ale Universitatii Al I Cuza Din Iasi-Serie Noua-Matematica, 2, 229–244. https://doi.org/10.2478/aicu-2014-0007
BibTeX
@article{orhan2017-73117,
author = {Orhan, Halit and YAĞMUR, NİHAT},
title = {Geometric properties of generalized Struve functions},
journal = {Analele Stiintifice Ale Universitatii Al I Cuza Din Iasi-Serie Noua-Matematica},
year = {2017},
volume = {2},
pages = {229--244},
issn = {1221-8421},
doi = {10.2478/aicu-2014-0007},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73117-geometric-properties-of-generalized-struve-functions}
}