Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2004

ON A SUBCLASS OF CERTAIN STARLIKE FUNCTIONS WITH NEGATIVE COEFFICIENTS

MUHAMMET KAMALİ, Halit Orhan

Bulletin Of The Korean Mathematical Society Cilt 41 · ss. 53–71 · 01.01.2004

Atıf için künye

KAMALİ, M., & Orhan, H. (2004). ON A SUBCLASS OF CERTAIN STARLIKE FUNCTIONS WITH NEGATIVE COEFFICIENTS. Bulletin Of The Korean Mathematical Society, 41, 53–71.

BibTeX
@article{kamali2004-73046,
  author = {KAMALİ, MUHAMMET and Orhan, Halit},
  title = {ON A SUBCLASS OF CERTAIN STARLIKE FUNCTIONS WITH NEGATIVE COEFFICIENTS},
  journal = {Bulletin Of The Korean Mathematical Society},
  year = {2004},
  volume = {41},
  pages = {53--71},
  issn = {1015-8634},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/73046-on-a-subclass-of-certain-starlike-functions-with-negative-coefficients}
}