Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Ulusal 1999

On The Ring Of The Holomorphic Functions Over The Algebra

Ekrem Kadıoğlu

Communication Mathematics and Statistics (1999) Cilt 48 · ss. 39–44 · 01.07.1999

Atıf için künye

Kadıoğlu, E. (1999). On The Ring Of The Holomorphic Functions Over The Algebra. Communication Mathematics and Statistics (1999), 48, 39–44.

BibTeX
@article{kadioglu1999-72963,
  author = {Kadıoğlu, Ekrem},
  title = {On The Ring Of The Holomorphic Functions Over The Algebra},
  journal = {Communication Mathematics and Statistics (1999)},
  year = {1999},
  volume = {48},
  pages = {39--44},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/72963-on-the-ring-of-the-holomorphic-functions-over-the-algebra}
}