Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2000

On A New Subclass Of Certain Starlike Functions With Negative Coefficients

MUHAMMET KAMALİ, Ekrem Kadıoğlu

Atti Semin. Mat. Fis. Univ. Modena Reggio Emilia (2000) Cilt 48 · Sayı 1 · ss. 31–44 · 01.02.2000

Atıf için künye

KAMALİ, M., & Kadıoğlu, E. (2000). On A New Subclass Of Certain Starlike Functions With Negative Coefficients. Atti Semin. Mat. Fis. Univ. Modena Reggio Emilia (2000), 48(1), 31–44.

BibTeX
@article{kamali2000-72962,
  author = {KAMALİ, MUHAMMET and Kadıoğlu, Ekrem},
  title = {On A New Subclass Of Certain Starlike Functions With Negative Coefficients},
  journal = {Atti Semin. Mat. Fis. Univ. Modena Reggio Emilia (2000)},
  year = {2000},
  volume = {48},
  number = {1},
  pages = {31--44},
  issn = {1825-1269},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/72962-on-a-new-subclass-of-certain-starlike-functions-with-negative-coefficients}
}