Makale
Tam Makale
Ulusal
2020
Fekete-Szegö Inequality for (𝒑,𝒒)-Starlike and (𝒑,𝒒)-Convex Functions of Complex Order
Iğdır Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi
Cilt 10 · Sayı 2 · ss. 1247–1253 · 01.06.2020
Atıf için künye
Yatkın, F., & Kadıoğlu, E. (2020). Fekete-Szegö Inequality for (𝒑,𝒒)-Starlike and (𝒑,𝒒)-Convex Functions of Complex Order. Iğdır Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, 10(2), 1247–1253. https://doi.org/10.21597/jist.686462
BibTeX
@article{yatkin2020-72959,
author = {Yatkın, Feyza and Kadıoğlu, Ekrem},
title = {Fekete-Szegö Inequality for (𝒑,𝒒)-Starlike and (𝒑,𝒒)-Convex Functions of Complex Order},
journal = {Iğdır Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi},
year = {2020},
volume = {10},
number = {2},
pages = {1247--1253},
issn = {2146-0574},
doi = {10.21597/jist.686462},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/72959-fekete-szego-inequality-for-starlike-and-convex-functions-of-complex-order}
}