Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2015

The Numerical Solution of Helmholtz Equation Via Multivariate Padé Approximation

MUHAMMED YİĞİDER, Mesut Karabacak

International Journal of Research in Engineering and Technology Cilt 4 · ss. 670–678 · 01.02.2015

Atıf için künye

YİĞİDER, M., & Karabacak, M. (2015). The Numerical Solution of Helmholtz Equation Via Multivariate Padé Approximation. International Journal of Research in Engineering and Technology, 4, 670–678.

BibTeX
@article{yigider2015-57593,
  author = {YİĞİDER, MUHAMMED and Karabacak, Mesut},
  title = {The Numerical Solution of Helmholtz Equation Via Multivariate Padé Approximation},
  journal = {International Journal of Research in Engineering and Technology},
  year = {2015},
  volume = {4},
  pages = {670--678},
  issn = {2319-1163},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/57593-the-numerical-solution-of-helmholtz-equation-via-multivariate-pade-approximation}
}