Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2022

On Hyperbolic Jacobsthal-Lucas Sequence

Sait Taş

Fundamental journal of mathematics and applications (Online) Cilt 1 · Sayı 5 · Makale no 958524 · ss. 16–20 · 01.01.2022

Atıf için künye

Taş, S. (2022). On Hyperbolic Jacobsthal-Lucas Sequence. Fundamental journal of mathematics and applications (Online), 1(5), 16–20.

BibTeX
@article{tas2022-57226,
  author = {Taş, Sait},
  title = {On Hyperbolic Jacobsthal-Lucas Sequence},
  journal = {Fundamental journal of mathematics and applications (Online)},
  year = {2022},
  volume = {1},
  number = {5},
  pages = {16--20},
  issn = {2645-8845},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/57226-on-hyperbolic-jacobsthal-lucas-sequence}
}