Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2014

The Padovan Sequences in Finite Groups

Sait Taş, Erdal Karaduman

Chiang Mai Journal Of Science Cilt 41 · ss. 456–462 · 01.11.2014

Atıf için künye

Taş, S., & Karaduman, E. (2014). The Padovan Sequences in Finite Groups. Chiang Mai Journal Of Science, 41, 456–462.

BibTeX
@article{tas2014-57220,
  author = {Taş, Sait and Karaduman, Erdal},
  title = {The Padovan Sequences in Finite Groups},
  journal = {Chiang Mai Journal Of Science},
  year = {2014},
  volume = {41},
  pages = {456--462},
  issn = {0125-2526},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/57220-the-padovan-sequences-in-finite-groups}
}