Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 1998

The Tachibana operator and transfer of lifts

Abdullah MAĞDEN, MUHAMMET KAMALİ, Arif Salımov

Turkish Journal of Mathematics Cilt 22 · ss. 109–118 · 01.01.1998

Atıf için künye

MAĞDEN, A., KAMALİ, M., & Salımov, A. (1998). The Tachibana operator and transfer of lifts. Turkish Journal of Mathematics, 22, 109–118.

BibTeX
@article{magden1998-53688,
  author = {MAĞDEN, Abdullah and KAMALİ, MUHAMMET and Salımov, Arif},
  title = {The Tachibana operator and transfer of lifts},
  journal = {Turkish Journal of Mathematics},
  year = {1998},
  volume = {22},
  pages = {109--118},
  issn = {1300-0098},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/53688-the-tachibana-operator-and-transfer-of-lifts}
}