Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 1999

Geodesics in a tensor bundle

Abdullah Kopuzlu, Arif Salımov

Turkish Journal of Mathematics Cilt 23 · Sayı 2 · ss. 281–286 · 01.12.1999

Atıf için künye

Kopuzlu, A., & Salımov, A. (1999). Geodesics in a tensor bundle. Turkish Journal of Mathematics, 23(2), 281–286. https://www.scopus.com/inward/record.uri?partnerID=HzOxMe3b&scp=1842501782&origin=inward

BibTeX
@article{kopuzlu1999-53686,
  author = {Kopuzlu, Abdullah and Salımov, Arif},
  title = {Geodesics in a tensor bundle},
  journal = {Turkish Journal of Mathematics},
  year = {1999},
  volume = {23},
  number = {2},
  pages = {281--286},
  issn = {1300-0098},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/53686-geodesics-in-a-tensor-bundle}
}