Makale
Tam Makale
Ulusal
2000
Özdek’in Var Oluş Biçimlerini Kuşatan Sınırsızlık Kavramının Poıncare Çözümlemesi Üzerine Bir Deneme
Atatürk Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi Edebiyat Bilimleri Araştırma Dergisi
Cilt 6 · Sayı 26 · ss. 109–121 · 01.11.2000
Atıf için künye
Kahveci, K. (2000). Özdek’in Var Oluş Biçimlerini Kuşatan Sınırsızlık Kavramının Poıncare Çözümlemesi Üzerine Bir Deneme. Atatürk Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi Edebiyat Bilimleri Araştırma Dergisi, 6(26), 109–121.
BibTeX
@article{kahveci2000-37623,
author = {Kahveci, Kutsi},
title = {Özdek’in Var Oluş Biçimlerini Kuşatan Sınırsızlık Kavramının Poıncare Çözümlemesi Üzerine Bir Deneme},
journal = {Atatürk Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi Edebiyat Bilimleri Araştırma Dergisi},
year = {2000},
volume = {6},
number = {26},
pages = {109--121},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/37623-ozdekin-var-olus-bicimlerini-kusatan-sinirsizlik-kavraminin-poincare-cozumlemesi}
}