Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 1996

Eumenidae Hymenoptera Vespoidea of Turkey

Erol Yıldırım, HİKMET ÖZBEK

TURKISH JOURNAL OF ZOOLOGY Cilt 20 · ss. 189–209 · 01.05.1996

Atıf için künye

Yıldırım, E., & ÖZBEK, H. (1996). Eumenidae Hymenoptera Vespoidea of Turkey. TURKISH JOURNAL OF ZOOLOGY, 20, 189–209.

BibTeX
@article{yildirim1996-267489,
  author = {Yıldırım, Erol and ÖZBEK, HİKMET},
  title = {Eumenidae Hymenoptera Vespoidea of Turkey},
  journal = {TURKISH JOURNAL OF ZOOLOGY},
  year = {1996},
  volume = {20},
  pages = {189--209},
  issn = {1300-0179},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/267489-eumenidae-hymenoptera-vespoidea-of-turkey}
}