Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Bildiri Tam Metin Bildiri Uluslararası 2016

Sertralin: a cause of subaracnoid hemorrhage

M. EDIZ SARIHAN, Bilgehan Demir, Ali Gür, KASIM TURGUT

3st Intercontinental Emercency Medicine Congress ss. 43 · Antalya · 19.05.2016–22.05.2016 · 19.05.2016

Atıf için künye

SARIHAN, M. E., Demir, B., Gür, A., & TURGUT, K. (2016). Sertralin: a cause of subaracnoid hemorrhage. 3st Intercontinental Emercency Medicine Congress, Antalya (ss. 43).

BibTeX
@inproceedings{sarihan2016-244158,
  author = {SARIHAN, M. EDIZ and Demir, Bilgehan and Gür, Ali and TURGUT, KASIM},
  title = {Sertralin: a cause of subaracnoid hemorrhage},
  booktitle = {3st Intercontinental Emercency Medicine Congress},
  address = {Antalya},
  year = {2016},
  pages = {43},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/244158-sertralin-a-cause-of-subaracnoid-hemorrhage}
}