Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Bildiri Poster Ulusal 2006

Yüksek Doz Rapamycin İle İntihar Girşimi Sonrası Gelişen Nefrotoksisite ve Lenfödem: Olgu Sunumu

FUNDA MÜŞERREF TÜRKMEN, ETHEM ÜNAL, Can Sevinç, FATİH YANARAL, UĞUR BUĞAN, S. Erbilim, T. Özgezer, Yıldız Barut, MESUT İZZET TİTİZ

Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği 5. Kongresi Transplantasyon 2006 İzmir · 14.09.2006–17.09.2006 · 14.09.2006

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

  • SKA 3: Sağlıklı Bireyler

Atıf için künye

TÜRKMEN, F. M., ÜNAL, E., Sevinç, C., YANARAL, F., BUĞAN, U., Erbilim, S., Özgezer, T., Barut, Y., & TİTİZ, M. İ. (2006). Yüksek Doz Rapamycin İle İntihar Girşimi Sonrası Gelişen Nefrotoksisite ve Lenfödem: Olgu Sunumu. Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği 5. Kongresi Transplantasyon 2006, İzmir.

BibTeX
@inproceedings{turkmen2006-243763,
  author = {TÜRKMEN, FUNDA MÜŞERREF and ÜNAL, ETHEM and Sevinç, Can and YANARAL, FATİH and BUĞAN, UĞUR and Erbilim, S. and Özgezer, T. and Barut, Yıldız and TİTİZ, MESUT İZZET},
  title = {Yüksek Doz Rapamycin İle İntihar Girşimi Sonrası Gelişen Nefrotoksisite ve Lenfödem: Olgu Sunumu},
  booktitle = {Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği 5. Kongresi Transplantasyon 2006},
  address = {İzmir},
  year = {2006},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/243763-yuksek-doz-rapamycin-ile-intihar-girsimi-sonrasi-gelisen-nefrotoksisite-ve}
}