Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Bildiri Özet Bildiri Uluslararası 2017

Surprise Side Effect Of Aspirin: Baboon Syndrome

Fatma ÇAKMAK, İbrahim Özlü, Alpaslan ÜNLÜ, Muhammed Zübeyir KÖSE

XIII. Acil Tıp Kongresi-4th Intercontinental Emergency Medicine Congress 18.05.2017–21.05.2017 · 18.05.2017

Atıf için künye

ÇAKMAK, F., Özlü, İ., ÜNLÜ, A., & KÖSE, M. Z. (2017). Surprise Side Effect Of Aspirin: Baboon Syndrome. XIII. Acil Tıp Kongresi-4th Intercontinental Emergency Medicine Congress.

BibTeX
@inproceedings{cakmak2017-237463,
  author = {ÇAKMAK, Fatma and Özlü, İbrahim and ÜNLÜ, Alpaslan and KÖSE, Muhammed Zübeyir},
  title = {Surprise Side Effect Of Aspirin: Baboon Syndrome},
  booktitle = {XIII. Acil Tıp Kongresi-4th Intercontinental Emergency Medicine Congress},
  year = {2017},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/237463-surprise-side-effect-of-aspirin-baboon-syndrome}
}