Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Vaka Takdimi Uluslararası 2015

Diffuse Hair Loss Induced by Sertraline Use

YÜKSEL KIVRAK, İBRAHİM YAĞCI, MEHMET FATİH ÜSTÜNDAĞ, Halil Özcan

Case Reports in Psychiatry Cilt 2015 · ss. 1–3 · 01.01.2015
DOI ile aç

Atıf için künye

KIVRAK, Y., YAĞCI, İ., ÜSTÜNDAĞ, M. F., & Özcan, H. (2015). Diffuse Hair Loss Induced by Sertraline Use. Case Reports in Psychiatry, 2015, 1–3. https://doi.org/10.1155/2015/703453

BibTeX
@article{kivrak2015-231343,
  author = {KIVRAK, YÜKSEL and YAĞCI, İBRAHİM and ÜSTÜNDAĞ, MEHMET FATİH and Özcan, Halil},
  title = {Diffuse Hair Loss Induced by Sertraline Use},
  journal = {Case Reports in Psychiatry},
  year = {2015},
  volume = {2015},
  pages = {1--3},
  issn = {2090-682X},
  doi = {10.1155/2015/703453},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/231343-diffuse-hair-loss-induced-by-sertraline-use}
}