Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Kısa Makale Uluslararası 2015

Left atrial thrombosis due to heparin-induced thrombocytopenia

Ugur Aksu, Oktay Gülcü, Selim Topcu

INTERNATIONAL JOURNAL OF CARDIOLOGY Cilt 198 · ss. 22–23 · 01.11.2015
DOI ile aç

Atıf için künye

Aksu, U., Gülcü, O., & Topcu, S. (2015). Left atrial thrombosis due to heparin-induced thrombocytopenia. INTERNATIONAL JOURNAL OF CARDIOLOGY, 198, 22–23. https://doi.org/10.1016/j.ijcard.2015.06.107

BibTeX
@article{aksu2015-229001,
  author = {Aksu, Ugur and Gülcü, Oktay and Topcu, Selim},
  title = {Left atrial thrombosis due to heparin-induced thrombocytopenia},
  journal = {INTERNATIONAL JOURNAL OF CARDIOLOGY},
  year = {2015},
  volume = {198},
  pages = {22--23},
  issn = {0167-5273},
  doi = {10.1016/j.ijcard.2015.06.107},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/229001-left-atrial-thrombosis-due-to-heparin-induced-thrombocytopenia}
}