Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Bildiri Poster Uluslararası 2014

Miliary tuberculous mimicking diphenylhydantoin toxication and/or sepsis syndrome

Zülal Özkurt, Hasan KAYNAR, Hasan YILDIRIM, F KALKAN, Esra Çınar Tanrıverdi, Leyla Sağlam

The 6th Euroasia Congress of Infectious Diseases Belgrade · 24.09.2014 · 24.09.2014

Atıf için künye

Özkurt, Z., KAYNAR, H., YILDIRIM, H., KALKAN, F., Çınar Tanrıverdi, E., & Sağlam, L. (2014). Miliary tuberculous mimicking diphenylhydantoin toxication and/or sepsis syndrome. The 6th Euroasia Congress of Infectious Diseases, Belgrade.

BibTeX
@inproceedings{ozkurt2014-225606,
  author = {Özkurt, Zülal and KAYNAR, Hasan and YILDIRIM, Hasan and KALKAN, F and Çınar Tanrıverdi, Esra and Sağlam, Leyla},
  title = {Miliary tuberculous mimicking diphenylhydantoin toxication and/or sepsis syndrome},
  booktitle = {The 6th Euroasia Congress of Infectious Diseases},
  address = {Belgrade},
  year = {2014},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/225606-miliary-tuberculous-mimicking-diphenylhydantoin-toxication-andor-sepsis-syndrome}
}