Bildiri
Poster
Ulusal
2014
2014 - PP - ÖM - 9. Ege Derm Gün - İsotretinoin kullanımının indüklediği eritema multiforme benzeri ilaç reaksiyonu: bir olgu sunumu. PP-037.
9. Ege Dermatoloji Günleri. 7-11 Mayıs 2014, Marmaris, Muğla, Türkiye.
Marmaris · 07.05.2014–11.05.2014 · 07.05.2014
Atıf için künye
ELMAS, Ö. F., ÖZDEMİR, Ş., METİN, M. S., Bilen, H., AKTAŞ, A., & Atasoy, M. (2014). 2014 - PP - ÖM - 9. Ege Derm Gün - İsotretinoin kullanımının indüklediği eritema multiforme benzeri ilaç reaksiyonu: bir olgu sunumu. PP-037. 9. Ege Dermatoloji Günleri. 7-11 Mayıs 2014, Marmaris, Muğla, Türkiye., Marmaris.
BibTeX
@inproceedings{elmas2014-224414,
author = {ELMAS, ÖMER FARUK and ÖZDEMİR, ŞEVKİ and METİN, MAHMUT SAMİ and Bilen, Handan and AKTAŞ, AKIN and Atasoy, Mustafa},
title = {2014 - PP - ÖM - 9. Ege Derm Gün - İsotretinoin kullanımının indüklediği eritema multiforme benzeri ilaç reaksiyonu: bir olgu sunumu. PP-037.},
booktitle = {9. Ege Dermatoloji Günleri. 7-11 Mayıs 2014, Marmaris, Muğla, Türkiye.},
address = {Marmaris},
year = {2014},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/224414-2014-pp-om-9-ege-derm-gun-isotretinoin-kullaniminin-indukledigi-eritema}
}