Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Vaka Takdimi Uluslararası 2016

A Case of Severe Amitriptyline Intoxication: Electrocardiography Signs Suggesting Ventricular Tachycardia

Halil Keskin, Fuat Laloğlu, Muhammet Oktay YALÇINÖZ, Mustafa Kara, HAŞİM OLGUN, Naci Ceviz

WEST INDIAN MEDICAL JOURNAL 01.11.2016
DOI ile aç

Atıf için künye

Keskin, H., Laloğlu, F., YALÇINÖZ, M. O., Kara, M., OLGUN, H., & Ceviz, N. (2016). A Case of Severe Amitriptyline Intoxication: Electrocardiography Signs Suggesting Ventricular Tachycardia. WEST INDIAN MEDICAL JOURNAL. https://doi.org/10.7727/wimj.2016.307

BibTeX
@article{keskin2016-222519,
  author = {Keskin, Halil and Laloğlu, Fuat and YALÇINÖZ, Muhammet Oktay and Kara, Mustafa and OLGUN, HAŞİM and Ceviz, Naci},
  title = {A Case of Severe Amitriptyline Intoxication: Electrocardiography Signs Suggesting Ventricular Tachycardia},
  journal = {WEST INDIAN MEDICAL JOURNAL},
  year = {2016},
  issn = {0043-3144},
  doi = {10.7727/wimj.2016.307},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/222519-a-case-of-severe-amitriptyline-intoxication-electrocardiography-signs-suggesting}
}