Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Bildiri Uluslararası 2015

Low Dose Risperidone Induced Neuroleptic Malign Syndrome In Parkinson Disease A Case Report And Revıew Of Lıterature

Elif Oral Ahıskalıoğlu, Ali Ahıskalıoğlu, PELİN AYDIN, MUHAMMET AHMET KARAKAYA, FATMA KARAKOÇ

Balkan States Anesthesia Days Tirana · 15.05.2015–18.05.2015 · 15.05.2015

Atıf için künye

Oral Ahıskalıoğlu, E., Ahıskalıoğlu, A., AYDIN, P., KARAKAYA, M. A., & KARAKOÇ, F. (2015). Low Dose Risperidone Induced Neuroleptic Malign Syndrome In Parkinson Disease A Case Report And Revıew Of Lıterature. Balkan States Anesthesia Days, Tirana.

BibTeX
@inproceedings{oralahiskalioglu2015-212049,
  author = {Oral Ahıskalıoğlu, Elif and Ahıskalıoğlu, Ali and AYDIN, PELİN and KARAKAYA, MUHAMMET AHMET and KARAKOÇ, FATMA},
  title = {Low Dose Risperidone Induced Neuroleptic Malign Syndrome In Parkinson Disease A Case Report And Revıew Of Lıterature},
  booktitle = {Balkan States Anesthesia Days},
  address = {Tirana},
  year = {2015},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/212049-low-dose-risperidone-induced-neuroleptic-malign-syndrome-in-parkinson-disease-a}
}