Makale
Tam Makale
Ulusal
2005
Matematik ve Sonsuzluk
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Dergisi
Cilt 1 · Sayı 11 · ss. 548–559 · 01.01.2005
Atıf için künye
Akgün, L. (2005). Matematik ve Sonsuzluk. Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Dergisi, 1(11), 548–559.
BibTeX
@article{akgun2005-153752,
author = {Akgün, Levent},
title = {Matematik ve Sonsuzluk},
journal = {Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Dergisi},
year = {2005},
volume = {1},
number = {11},
pages = {548--559},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153752-matematik-ve-sonsuzluk}
}