Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2017

Cusp Forms Whose Fourier Coefficients Involve Dirichlet Series

Uğur Selamet Kırmacı

Asian Research Journal of Mathematics, Cilt 2 · ss. 1–10 · 01.01.2017

Atıf için künye

Kırmacı, U. S. (2017). Cusp Forms Whose Fourier Coefficients Involve Dirichlet Series. Asian Research Journal of Mathematics,, 2, 1–10.

BibTeX
@article{kirmaci2017-153699,
  author = {Kırmacı, Uğur Selamet},
  title = {Cusp Forms Whose Fourier Coefficients Involve Dirichlet Series},
  journal = {Asian Research Journal of Mathematics,},
  year = {2017},
  volume = {2},
  pages = {1--10},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153699-cusp-forms-whose-fourier-coefficients-involve-dirichlet-series}
}