Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2004

On the Modular Integrals

Uğur Selamet Kırmacı

Mathematica Journal, (Cluj), vol.46, pp.75-80, 2004 Cilt 46 · ss. 75–80 · 01.01.2004

Atıf için künye

Kırmacı, U. S. (2004). On the Modular Integrals. Mathematica Journal, (Cluj), vol.46, pp.75-80, 2004, 46, 75–80.

BibTeX
@article{kirmaci2004-153696,
  author = {Kırmacı, Uğur Selamet},
  title = {On the Modular Integrals},
  journal = {Mathematica Journal, (Cluj), vol.46, pp.75-80, 2004},
  year = {2004},
  volume = {46},
  pages = {75--80},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153696-on-the-modular-integrals}
}