Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2000

On The Modular Functions

Uğur Selamet Kırmacı, M. Emin Özdemir

Internationl journal of applied mathematics Cilt 1 · ss. 12–14 · 01.01.2000

Atıf için künye

Kırmacı, U. S., & Özdemir, M. E. (2000). On The Modular Functions. Internationl journal of applied mathematics, 1, 12–14.

BibTeX
@article{kirmaci2000-153694,
  author = {Kırmacı, Uğur Selamet and Özdemir, M. Emin},
  title = {On The Modular Functions},
  journal = {Internationl journal of applied mathematics},
  year = {2000},
  volume = {1},
  pages = {12--14},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153694-on-the-modular-functions}
}