Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2010

On Fractional Differentiable s- Convex Functions

Uğur Selamet Kırmacı

Jordan Journal of Mathematics and Statistics Cilt 3 · ss. 33–42 · 01.01.2010

Atıf için künye

Kırmacı, U. S. (2010). On Fractional Differentiable s- Convex Functions. Jordan Journal of Mathematics and Statistics, 3, 33–42.

BibTeX
@article{kirmaci2010-153693,
  author = {Kırmacı, Uğur Selamet},
  title = {On Fractional Differentiable s- Convex Functions},
  journal = {Jordan Journal of Mathematics and Statistics},
  year = {2010},
  volume = {3},
  pages = {33--42},
  issn = {2075-7905},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153693-on-fractional-differentiable-s-convex-functions}
}