Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2008

On some inequalities for p norms,

Uğur Selamet Kırmacı

JIPAM Cilt 9 · ss. 1–8 · 01.01.2008

Atıf için künye

Kırmacı, U. S. (2008). On some inequalities for p norms,. JIPAM, 9, 1–8.

BibTeX
@article{kirmaci2008-153687,
  author = {Kırmacı, Uğur Selamet},
  title = {On some inequalities for p norms,},
  journal = {JIPAM},
  year = {2008},
  volume = {9},
  pages = {1--8},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153687-on-some-inequalities-for-p-norms}
}