Makale
Tam Makale
Uluslararası
2010
New Inequalities for Convex Functions
EÜFBED-Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi
Cilt 3 · ss. 91–101 · 01.01.2010
Atıf için künye
Kırmacı, U. S. (2010). New Inequalities for Convex Functions. EÜFBED-Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, 3, 91–101.
BibTeX
@article{kirmaci2010-153682,
author = {Kırmacı, Uğur Selamet},
title = {New Inequalities for Convex Functions},
journal = {EÜFBED-Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi},
year = {2010},
volume = {3},
pages = {91--101},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153682-new-inequalities-for-convex-functions}
}