Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2002

Expression of Planar Motions with Complex Numbers

ALİ SABRİ İPEK, RAHİM OCAK, Alper Cihan Konyalıoğlu

J.Inst.Math.Comput.Sci.Math.Ser Cilt 15 · ss. 157–159 · 01.01.2002

Atıf için künye

İPEK, A. S., OCAK, R., & Konyalıoğlu, A. C. (2002). Expression of Planar Motions with Complex Numbers. J.Inst.Math.Comput.Sci.Math.Ser, 15, 157–159.

BibTeX
@article{ipek2002-153550,
  author = {İPEK, ALİ SABRİ and OCAK, RAHİM and Konyalıoğlu, Alper Cihan},
  title = {Expression of Planar Motions with Complex Numbers},
  journal = {J.Inst.Math.Comput.Sci.Math.Ser},
  year = {2002},
  volume = {15},
  pages = {157--159},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/153550-expression-of-planar-motions-with-complex-numbers}
}