Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2024

Some New Estimates for Hermite-Hadamard-Jensen-Mercer Type Inequalities

Melek Ç. Tatar, Çetin Yıldız

TURKISH JOURNAL OF SCIENCE Cilt 1 · Sayı 1 · ss. 1–16 · 01.12.2024

Atıf için künye

Tatar, M. Ç., & Yıldız, Ç. (2024). Some New Estimates for Hermite-Hadamard-Jensen-Mercer Type Inequalities. TURKISH JOURNAL OF SCIENCE, 1(1), 1–16. https://www.tjoscience.com

BibTeX
@article{tatar2024-146781,
  author = {Tatar, Melek Ç. and Yıldız, Çetin},
  title = {Some New Estimates for Hermite-Hadamard-Jensen-Mercer Type Inequalities},
  journal = {TURKISH JOURNAL OF SCIENCE},
  year = {2024},
  volume = {1},
  number = {1},
  pages = {1--16},
  issn = {2587-0971},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146781-some-new-estimates-for-hermite-hadamard-jensen-mercer-type-inequalities}
}