Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Ulusal 2018

Some New Integral Inequalities Related to (alpha,m)-Convex Functions

Çetin Yıldız, MUSTAFA GÜRBÜZ

Iğdır Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi Cilt 8 · Sayı 3 · ss. 279–286 · 01.09.2018

Atıf için künye

Yıldız, Ç., & GÜRBÜZ, M. (2018). Some New Integral Inequalities Related to (alpha,m)-Convex Functions. Iğdır Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, 8(3), 279–286. http://dergipark.gov.tr/download/article-file/533232

BibTeX
@article{yildiz2018-146769,
  author = {Yıldız, Çetin and GÜRBÜZ, MUSTAFA},
  title = {Some New Integral Inequalities Related to (alpha,m)-Convex Functions},
  journal = {Iğdır Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi},
  year = {2018},
  volume = {8},
  number = {3},
  pages = {279--286},
  issn = {2146-0574},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146769-some-new-integral-inequalities-related-to-alpham-convex-functions}
}