Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Ulusal 1995

A Study On The Quasi Elliptic Functions

Abdullah Kaplan, ahmet ışık, rahim OCAK

J. Fac. Sci. Ege Univ. Fen. Fak. Derg. Ser. A-B (1997) Cilt 18 · ss. 33–36 · 01.01.1995

Atıf için künye

Kaplan, A., ışık, A., & OCAK, R. (1995). A Study On The Quasi Elliptic Functions. J. Fac. Sci. Ege Univ. Fen. Fak. Derg. Ser. A-B (1997), 18, 33–36.

BibTeX
@article{kaplan1995-146515,
  author = {Kaplan, Abdullah and ışık, ahmet and OCAK, rahim},
  title = {A Study On The Quasi Elliptic Functions},
  journal = {J. Fac. Sci. Ege Univ. Fen. Fak. Derg. Ser. A-B (1997)},
  year = {1995},
  volume = {18},
  pages = {33--36},
  issn = {0254-5527},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146515-a-study-on-the-quasi-elliptic-functions}
}