Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2012

Sınıf Öğretmeni Adaylarının Matemetik Öğretimine Yönelik Öz yeterlik İnançlarının İncelenmesi

MUHAMMET DORUK, Abdullah Kaplan

The Journal of Academic Social Science Studies Cilt 5 · ss. 291–302 · 01.01.2012

Atıf için künye

DORUK, M., & Kaplan, A. (2012). Sınıf Öğretmeni Adaylarının Matemetik Öğretimine Yönelik Öz yeterlik İnançlarının İncelenmesi. The Journal of Academic Social Science Studies, 5, 291–302. http://www.jasstudies.com/Defaultx.aspx?SID=6

BibTeX
@article{doruk2012-146475,
  author = {DORUK, MUHAMMET and Kaplan, Abdullah},
  title = {Sınıf Öğretmeni Adaylarının Matemetik Öğretimine Yönelik Öz yeterlik İnançlarının İncelenmesi},
  journal = {The Journal of Academic Social Science Studies},
  year = {2012},
  volume = {5},
  pages = {291--302},
  issn = {2147-2971},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146475-sinif-ogretmeni-adaylarinin-matemetik-ogretimine-yonelik-oz-yeterlik}
}