Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 1998

Fibonacci Sequences in Hecke Groups n

ahmet ışık, Abdullah Kaplan

Jour.Inst.Math.Comp. Sci.(math.ser.) Cilt 11 · ss. 79–81 · 01.01.1998

Atıf için künye

ışık, A., & Kaplan, A. (1998). Fibonacci Sequences in Hecke Groups n. Jour.Inst.Math.Comp. Sci.(math.ser.), 11, 79–81.

BibTeX
@article{isik1998-146440,
  author = {ışık, ahmet and Kaplan, Abdullah},
  title = {Fibonacci Sequences in Hecke Groups n},
  journal = {Jour.Inst.Math.Comp. Sci.(math.ser.)},
  year = {1998},
  volume = {11},
  pages = {79--81},
  issn = {1300-1800},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146440-fibonacci-sequences-in-hecke-groups-n}
}