Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2011

On the quasi elliptic functions

Abdullah Kaplan

International Journal of Physical Sciences Cilt 6 · ss. 154–155 · 01.01.2011
DOI ile aç

Atıf için künye

Kaplan, A. (2011). On the quasi elliptic functions. International Journal of Physical Sciences, 6, 154–155. https://doi.org/10.5897/ijps10.658

BibTeX
@article{kaplan2011-146415,
  author = {Kaplan, Abdullah},
  title = {On the quasi elliptic functions},
  journal = {International Journal of Physical Sciences},
  year = {2011},
  volume = {6},
  pages = {154--155},
  issn = {1992-1950},
  doi = {10.5897/ijps10.658},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146415-on-the-quasi-elliptic-functions}
}