Makale
Tam Makale
Ulusal
1995
En Euclid Uzayında Türev Dönüşümlerin Konformluğu Üzerine
İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi
Cilt 2 · ss. 216–220 · 01.01.1995
Atıf için künye
OCAK, R., HIZARCI, S., & Kaplan, A. (1995). En Euclid Uzayında Türev Dönüşümlerin Konformluğu Üzerine. İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi, 2, 216–220. http://efdergi.inonu.edu.tr/
BibTeX
@article{ocak1995-146396,
author = {OCAK, rahim and HIZARCI, Seyfullah and Kaplan, Abdullah},
title = {En Euclid Uzayında Türev Dönüşümlerin Konformluğu Üzerine},
journal = {İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi},
year = {1995},
volume = {2},
pages = {216--220},
issn = {1300-2899},
url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/146396-en-euclid-uzayinda-turev-donusumlerin-konformlugu-uzerine}
}