Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 1996

The Rotation Sets For The Homeomorphism Hm Class

Bünyamin AYDIN, Aslan Gülcü

HACETTEPE FEN VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DERGİSİ Cilt 25 · ss. 69–75 · 01.12.1996

Atıf için künye

AYDIN, B., & Gülcü, A. (1996). The Rotation Sets For The Homeomorphism Hm Class. HACETTEPE FEN VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DERGİSİ, 25, 69–75.

BibTeX
@article{aydin1996-139252,
  author = {AYDIN, Bünyamin and Gülcü, Aslan},
  title = {The Rotation Sets For The Homeomorphism Hm Class},
  journal = {HACETTEPE FEN VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DERGİSİ},
  year = {1996},
  volume = {25},
  pages = {69--75},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/139252-the-rotation-sets-for-the-homeomorphism-hm-class}
}