Atatürk Üniversitesi Atatürk Üniversitesi
Ara
Yayınlara dön
Makale Tam Makale Uluslararası 2024 Açık erişimli

On New Generalized Hermite–Hadamard–Mercer-Type Inequalities for Raina Functions

Zeynep Çiftci, Merve Coşkun, Çetin Yıldız, Luminita Ioana Cotîrla, Daniel Breaz

FRACTAL AND FRACTIONAL Cilt 8 · Sayı 8 · Makale no 472 · ss. 1–16 · 01.08.2024
DOI ile aç

Atıf için künye

Çiftci, Z., Coşkun, M., Yıldız, Ç., Ioana Cotîrla, L., & Breaz, D. (2024). On New Generalized Hermite–Hadamard–Mercer-Type Inequalities for Raina Functions. FRACTAL AND FRACTIONAL, 8(8), 1–16. https://doi.org/10.3390/fractalfract8080472

BibTeX
@article{ciftci2024-138241,
  author = {Çiftci, Zeynep and Coşkun, Merve and Yıldız, Çetin and Ioana Cotîrla, Luminita and Breaz, Daniel},
  title = {On New Generalized Hermite–Hadamard–Mercer-Type Inequalities for Raina Functions},
  journal = {FRACTAL AND FRACTIONAL},
  year = {2024},
  volume = {8},
  number = {8},
  pages = {1--16},
  issn = {2504-3110},
  doi = {10.3390/fractalfract8080472},
  url = {https://akademik.atauni.edu.tr/yayinlar/138241-on-new-generalized-hermite-hadamard-mercer-type-inequalities-for-raina-functions}
}